top of page
REZIDENCE ÚNĚTICE

Vaše nové moderní bydlení kousek za Prahou.

Rezidence Únětice nabízí 21 bytových jednotek navržený architekty ve stylu čistoty a pohodlí pro život.

Ze široké nabídky si vyberou jak mladé páry, rodiny s dětmi, tak i singles.

TITULNA.jpg

BYDLETE V NOVÉM

Příjemná lokalita obklopená zelení, širokou škálou služeb a skvělou dopravní dostupností do Prahy. Promyšlené dispozice, kvalitní materiály a klidná lokalita dodávají modernímu bytovému domu specifickou atmosféru. V suterénu domu se nachází kryté parkovací stání. Komfort domu zvyšuje výtah. Novostavba má nízkou energetickou náročnost, a to díky kvalitním materiálům obvodových konstrukcí, izolačním trojsklům a soukromé fotovoltaické elektrárně na střeše, která využívá obnovitelné zdroje a snižuje náklady na energie . Zeleň a chodník okolo domu bude moderně upraven. Vybírat můžete z našeho standardu, variantě Shell & Core, nebo si rovnou svůj prostor nechat navrhnout našimi architekty podle Vašich představ ve standardu Fit-out. 

VIZA4.jpg

PROSTORY S DUŠÍ

Velká okna a ohromující výhled dávají projektu punc exkluzivity. Bytové jednotky jsou navrženy citlivě ve stylu moderní elegance. Interiér dýchá specifickou atmosférou pro čistotu a pohodlí.

 

Naší snahou bylo vytvořit v každé bytové jednotce čistý, ale funkční interiér, který důmyslně využívá prostory a bude dobře sloužit novým majitelům.

HARMONOGRAM

kolaudace 

Q4/2024

předání bytů 

Q1/2025

zahájení stavby

3/2023

zahájení přípravných prací

11/2022

stavební povolení

9/2022

dokončení

hrubé stavby

Q1/2024

Partneři projektu Rezidence Únětice

loga_JakesDevelopment_partner_2.jpg
loga_JakesDevelopment_partner_4.jpg
loga_JakesDevelopment_partner_1.jpg
bottom of page